Honkajoen kappelineuvosto

Kivioja Olavi, varapuheenjohtaja
Lapikisto Ari
Myllymäki Sanna
Mäkelä Kaidi
Mäkelä Leila, puheenjohtaja
Sahakoski Pirkko
Syväoja Hannu
Röpetti Pirjo

Lampinen Johan, sihteeri

 

 

Kappelineuvosto pöytäkirja 04.03.2022

Kappelineuvosto pöytäkirja 31.01.2022

 

Kappelineuvosto pöytäkirja 04.10.2021

Kappelineuvosto pöytäkirja 18.09.2019